Montované haly, UNIHAL - Svět montovaných hal

Popis produktu:

Nabízíme montované haly nejvyšší kvality. Montované haly vyrábíme z ocelové konstrukce rámového typu a oplášťujeme sendvičovými panely. Využití například pro výrobní haly, sklady, sportovní haly, zemědělské haly a sportovní haly.

Doplňující informace:

Montované ocelové haly dodáváme po celé ČR i SR, konstrukce pro haly vyrábíme v moderně vybavené hale v Otrokovicích. Haly montujeme celoročně vlastními zkušenými montážníky. Dbáme na vysokou kvalitu materiálů a služeb. Cena montované haly je příznivá díky rychlosti montáže a pečlivé dílenské přípravě.

Naše montované haly se skládají z rámové ocelové konstrukce, která se oplášťuje vysoce kvalitními sendvičovými panely od českého výrobce ručícího za vysokou kvalitu. Opláštění se dodává v různých barevných kombinacích, profilacích a je možné svislé či vodorovné kladení panelů. Okna, vrata a světlíky odebíráme od spolehlivých a prověřených dodavatelů, kteří disponují servisem po celé ČR. Nejčastěji dodáváme ocelové výrobní haly, které jsou napojené na administrativní haly. Jedná se o velmi ekonomické řešení průmyslové stavby. Rychlost montáže je bezkonkurenční oproti zděným stavbám. Náklady na údržbu montované haly jsou také nízké díky dlouhé životnosti a bezúdržbovosti sendvičových panelů. Výrazně klesají náklady na vytápění haly díky výborným tepelně-izolačním vlastnostem panelů. Ocelové konstrukce jsou řešené vždy ekonomicky na základě přesného statického výpočtu. Statik navrhne dle zadání nejvhodnější variantu dle parametrů haly, sněhového zatížení a účelu stavby.


internet: www.unihal.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
UNIHAL - Svět montovaných hal

Adresa společnosti:

UNIHAL - Svět montovaných hal
Unihal s.r.o.
Tř. T. Bati 1766
Otrokovice
765 02

internet:

www.unihal.cz

Kontaktní osoby:

Rostislav Břicháček DiS.
obchodní manažer
Tel.: +420 702 107 810


Kontaktní formulář >>

Ing. Petr Ranocha
obchodní manažer
Tel.: +420 702 107 814


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Montované haly Montované haly Montované haly Montované haly Montované haly

Parametry

Název produktu: Montované haly
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: 10x10x3
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.