Ocelové konstrukce, UNIHAL - Svět montovaných hal

Popis produktu:

Nabízíme projekci, výrobu a montáž všech typů ocelových konstrukcí. Specializujeme se především na rámové ocelové konstrukce pro montované haly. Rámové ocelové konstrukce jsou velmi efektivním a levným řešením pro průmyslové stavby.

Doplňující informace:

Ocelové konstrukce jsou projektované v sofistikovaném programu 3D TEKLA Structures, který vymodeluje přesné podklady a zajistí bezchybnou výrobu ocelové konstrukce i montáž. Ocelové konstrukce se využívají k opláštění všech typů průmyslových budov - výrobních hal, skladů, administrativních hal.

Ocelová konstrukce se skládá z primární a sekundární ocelové konstrukce. Tu primární tvoří ocelové rámy, které jsou od sebe vzdáleny v modulech kolem 6 metrů. Ocelový rám tvoří ocelové sloupy, příčle a zpevňující náběhy. Sekundární konstrukci tvoří ocelové vaznice METSEC ve střešní části a ocelové paždíky v bočních částech konstrukce. Na ocelové paždíky se klade boční opláštění ze sendvičových panelů. Na ocelové vaznice se klade opláštění ze sendvičových panelů. Následně se montuje ocelová konstrukce pro vrata, dveře a okna. Nabízíme konstrukce za velmi výhodné ceny, navržené zkušeným statikem tak, aby byly ekonomické a funkční. Ocelová konstrukce pro průmyslové stavby je levnější než jakýkoli jiný materiál díky rychlosti výroby, montáže a pořizovací ceně. Výroba probíhá v moderně vybavené hale v Otrokovicích, montáž v místě realizace stavby.


internet: www.unihal.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
UNIHAL - Svět montovaných hal

Adresa společnosti:

UNIHAL - Svět montovaných hal
Unihal s.r.o.
Tř. T. Bati 1766
Otrokovice
765 02

internet:

www.unihal.cz

Kontaktní osoby:

Rostislav Břicháček DiS.
obchodní manažer
Tel.: +420 702 107 810


Kontaktní formulář >>

Ing. Petr Ranocha
obchodní manažer
Tel.: +420 702 107 814


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Ocelové konstrukce Ocelové konstrukce Ocelové konstrukce Ocelové konstrukce Ocelové konstrukce

Parametry

Název produktu: Ocelové konstrukce
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.